Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Në Francë nuk janë të kënaqur me punën e Luis Enriques në pankinën e PSG-së. Kampionët e Francës humbën 2-3 çerekfinalen e parë të...

Francë

Paris Saint-Germain nuk njeh limite në merkato dhe ashtu siç ka bërë në vitet e fundit me transferime si ato të Mbappe apo Neymar,...

PSG ofron 80 mln Euro për Thuram, Marotta piketon menjëherë zëvendësuesin

Ligue 1

Marcus Thuram mund të lërë Interin në fund të sezonit. Aventura e sulmuesit francez me klubin zikaltër mund të përfundojë pas vetëm një sezoni,...

Ligue 1

Pas humbjes së djeshme ndaj Barcelonës, Paris Saint-Germain ngushëllohet me lajmin e mirë që ka mbërritur për shëndetin e Sergio Ricos. Pak më shumë...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?