Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Adriano, futbollist legjendar brazilian i njohur si “Perandori’, është akuzuar se është arsyeja e ndarjes së një prej çifteve më të famshme dhe më...

Gossip

Jude Bellingham i ka mahnitur të gjithë në Spanjë, pasi që në sezonin e parë ka marrë për dore Realin e Madridit, që me...

Gossip

Vazhdojnë debatet për ndarjen e Kakásë nga ish-bashkëshortja e tij, Carol Celico. Ajo pretendoi se u divorcua nga ish-futbollisti i Milanit dhe Realit pasi...

Fun

Mesut Özil, ish-futbollist i Realit të Madridit dhe Arsenalit (për të përmendur më kryesoret), tashmë 35 vjeç, i ka bërë një transformim radikal fizikut...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?