Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Ndahet nga jeta Lygia Fazio, një nga modelet dhe influencueset më të njohura braziliane, e njohur edhe për flirtet me futbollistë të ndryshëm. 40-vjeçarja...

Maria Guardiola 'i vë syrin' sulmuesit

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Gossip

Nuk është sekret që Michael Jordan është i pasionuar pas makinave dhe shpejtësisë. Falë prodhuesit amerikan Hennessey, mësohet se cila është makina që sapo...

Inzaghi ndan mendjen për formacionin

Gossip

Lautaro Martinez ka kurorëzuar me martesë lidhjen me partneren Agustina Gandolfo, në një ceremoni shumë private që u zhvillua në fshehtësi të madhe në...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?