Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Që Kylian Mbappe do ta vijojë karrierën të klubi më i madh në botë, Real Madrid, nuk ka më dyshime. Sulmuesi francez, para se...

Gossip

Paul Gascoigne, një nga futbollistët më kontrovers në historinë e Premier League, shfaqet gjysmë lakuriq, duke ekspozuar të gjitha tatuazhet që zbukurojnë trupin e...

Gossip

Paige Spiranac, një lojtare profesioniste golfi, me mbi 4 milionë ndjekës në Instagram, ka marrë një ofertë nga shtëpia pornografike Camsoda prej 250 mijë...

Gossip

Adriano, futbollist legjendar brazilian i njohur si “Perandori’, është akuzuar se është arsyeja e ndarjes së një prej çifteve më të famshme dhe më...

SONDAZH

A do t'ia dalë Shqipëria të vazhdojë aventurën në Euro 2024 përtej fazës së grupeve?