Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Ndahet nga jeta Lygia Fazio, një nga modelet dhe influencueset më të njohura braziliane, e njohur edhe për flirtet me futbollistë të ndryshëm. 40-vjeçarja...

Maria Guardiola 'i vë syrin' sulmuesit

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Futboll

Myrto Uzuni dhe Granada e tij sezonin e ardhshëm do të jenë pjesë e elitës spanjolle, LaLiga. Sulmuesi që këtë sezon ishte protagonisti kryesor...

Futboll

Blerim Xhemajli do i japë fund karrierës së tij si futbollist në fundin e këtij edicioni futbollistik. Lojtari me origjinë shqiptare, i cili ka...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?