Connect with us

Hi, what are you looking for?

VIDEO/ Me sëpatë e molotov në dorë, policia plagos agresorin në Hamburg VIDEO/ Me sëpatë e molotov në dorë, policia plagos agresorin në Hamburg

Euro 2024

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të diele në Hamburg, në prag të ndeshjes mes Polonisë dhe Holandës. Një person i...

Angli

Sergio Aguero u rikthye në fushë me fanellën e Manchester Cityt, tre vite pasi u tërhoq nga futbolli për shkak të problemeve në zemër....

Futboll

Që Kylian Mbappe do ta vijojë karrierën të klubi më i madh në botë, Real Madrid, nuk ka më dyshime. Sulmuesi francez, para se...

Gossip

Paul Gascoigne, një nga futbollistët më kontrovers në historinë e Premier League, shfaqet gjysmë lakuriq, duke ekspozuar të gjitha tatuazhet që zbukurojnë trupin e...

SONDAZH

A do t'ia dalë Shqipëria të vazhdojë aventurën në Euro 2024 përtej fazës së grupeve?