Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Cristiano Ronaldo në telashe. Gjithçka për shkak të një festimi apo më mirë shfryrjeje padyshim vulgare. Nëse në Europë diçka e tillë do të...

Arabi Saudite

Cristiano Ronaldo (39 vjeç) ka publikuar dy foto në palestër me djalin e tij Cristiano Ronaldo Junior (13 vjeç), ku të dy pozojnë pa...

Gossip

Jurgen Uldedaj shpallet kampion bote në versionin IBO Mediterranean. Boksieri shqiptar mposhti këtë të shtunë në Londër Xhon Frenk Mendi në një ndeshje me...

Gossip

Diletta Leotta dhe Loris Karius së shpejti do tën ngjiten në altar. Lajmin e ka bërë të ditur gazetarja e njohur siciliane në profilin...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?