Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Iseldi Bala, edhe pse vetëm 16 vjeç arriti në finale e madhe të La Casa De Quiz. Ai ia doli që të prekte finalen,...

Featured

Elton Çela është mësues histori gjeografie, por njohuritë e tij janë akoma dhe më të gjera në botën e futbollit, diçka që e ka...

Fun

Elton Çela triumfoi në gjysmëfinalen e La Casa De Quiz duke siguruar një “biletë” për në finale. Përballë Altin Gjatës, apo ndryshe “Doktori” rezultoi...

Featured

La Casa de Quiz, emisioni i përjavshëm që transmetohet çdo javë në Sport News nën moderimin e Gjergji Stefës, po zhvillon fazën e saj të dytë, atë...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?
More Posts