Connect with us

Hi, what are you looking for?

Eredivisie

Ndeshja e Eredivisie mes Feyenoord dhe Almere City është ndërprerë për shkak të reshjeve të dendura të shiut. Sfida u luajt vetëm për tetë...

Eredivisie

Lajm i keq për Ajax-in, i cili përveç shitjes së lojtarëve më të mirë, humbet edhe Geronimo Rulli për shkak të një dëmtimi të...

Eredivisie

Ajaxi kërkon të rikthejë në “Johan Cruyf Arena” mesfushorin Donny Van de Beek. “Harkëtarët” kanë nisur bisedimet me Manchester United për ta marrë lojtarin...

Eredivisie

PSV Eindhoven e nis me këmbë të mbarë sezonin 2023-2024, ndërsa fitoi 2-0 ndaj Utrecht në takimin e javës së parë të Eredivisie. Vendasit...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?