Connect with us

Hi, what are you looking for?

Eredivisie

Feyenoord nuk pati mëshirë në atë që konsiderohet si klasikja e futbollit holandez ndaj Ajaxit. Vendasit triumfuan me rezultatin tenistik 6-0, duke shënuar nga...

Eredivisie

Ajaxi i Amsterdamit po kalon një periudhë ndryshimesh të thella. Klubi më i madh në Holandë po nis një revolucion, siç raporton SPORT, dhe...

Eredivisie

Tjetër skandal tek Ajaxi i Amsterdamit. Nëse gjatë historisë së lavdishme, klubi i holandez na ka mësuar me trofetë dhe sukseset e panumërt, në...

Arabi Saudite

Vera e kaluar solli një “eksod” të lojtarëve drejt Arabisë Saudite. Pagat e majme tunduan shumë futbollistë, mes tyre edhe Jordan Henderson. Mesfushori anglez...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?