Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Marcelo Brozovic nuk do të jetë më pjesë e Inter sezonin e ardhshëm. Sipas raportimeve të medieve italiane, kroati është duke menduar për një...

Futboll

Cristiano Ronaldo, në intervistën e fundit dhënë për mediet saudite, foli edhe për emrat e mëdhenj të futbollit botëror si Modric dhe Benzema, që...

La Liga

Marco Asensio e ka mbyllur me Realin e Madridit, skuadër nga e cila do të largohet si lojtar i lirë pas tetë viteve. Gjatë...

Futboll

Marek Hamsik ka vendosur të tërhiqet nga futbolli. Ish-kapiteni i Napolit, u transferua verën e vitit të kaluar te Trabzonspori. 35-vjeçari realizoi 3 gola...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?

Futboll

Chelsea ofron 30 milionë Euro për Drinkëater.  “Blutë e Londrës” duket se janë shumë pranë akordit me Leicester City, për transferimin e mesfushorit 27-vjecarë....

Futboll

Orë vendimtare për transferimin e Ledian Memushajt te Benevento në Serinë A. Skuadra e sapongjitur në elitën e futbollit italian ka intensifikuar bisedimet me...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit rrit peshën mediatike me rikthimin e revistës zyrtare të institucionit dhe publikimin e buletinit të Statistikave të Edicionit 2016-2017 të...