Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Alphonso Davies nuk dëshiron të rinovojë kontratën me Bayernin e Mynihut. Futbollistit të lindur në vitin 2000, kanadez me origjinë ganeze, në fakt, i...

Conference League

Ndeshja mes Helsinkit dhe Aberdeen e zhvillluar në Finlandë në kuadër të fazës së grupeve të Conference League, u luajt nën reshjet e dendura...

La Liga

Emri i Mauro Icardit është lidhur me Realin e Madridit gjatë ditëve të fundit, por për të shuar shpresat e sulmuesit argjentinas ka menduar...

Bundesliga

Bayern Munchen nuk heq dorë nga Joao Palhinha. Drejtuesit e kampionëve të Gjermanisë po presin merkaton dimërore për të nisur sulmin e radhës për...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?