Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Partizani vuan, por fiton me përmbysje 1-2 në ndeshjen e kthimit përballë Marsaxlokk, duke siguruar kështu edhe biletën e kualifikimit për në raundin e...

Merkato

Manchester City ka bërë goditjen e parë në merkaton e verës, duke transferuar në Premier League fantazistin e talentuar brazilian, Savinho. Futbollisti 20-vjeçar shkëlqeu...

Bundesliga

Vjen zyrtarizimi: Serhou Giurassy është lojtari më i ri i Borussias së Dortmundit. Surpriza e edicionit të fundit në Bundesliga, ka firmosur një kontratë...

Futboll

Entuziazëm i madh në fillim dhe më pas kritika pafund. 80 mln euro pagoi Arsenali në arkat e Lilles në verën e vitit 2019...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?

Futboll

Inter vazhdon punën në merkato për të siguruar përforcimet e duhura për sezonin e ardhshëm. Sipas mediave italiane, pas tërheqjes së Juventusit, zikaltërit janë...

Futboll

Kampionati turk nis pas një jave por ndërkohë sirenat e merkatos bien për Sokol Cikalleshin. Mediat turke bëjnë të ditur se qendërsulmuesi i Kombëtares...