Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Tjetër eliminim për Galatasarayn. Skuadra nga Stambolli mbylli rrugëtimin në Europa League si pasojë e humbjes me Spartën e Pragës (4-1), sfidë ku Indrit...

Pogba thyen heshtjen pas pezullimit: Jam zemërthyer, do ta apeloj vendimin

Futboll

Pak orë pas skualifikimit 4-vjeçar për doping, Paul Pogba theu heshtjen. E bëri këtë duke përsëritur pafajësinë e tij dhe duke njoftuar se do...

Futboll

Cristiano Ronaldo është dënuar për mënyrën se si iu përgjigj tifozëve të Al Shabab që e provokuan me thirrjet “Messi, Messi!” Komiteti i Disiplinës...

Futboll

Në Greqi gara për titull ka hyrë në një fazë vendimtare. Në javën e 25-të të kampionatit helen, skuadrat e mëdha nuk gabuan në...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?