Connect with us

Hi, what are you looking for?

Merkato

Drejtuesit e Torinos po kërkojnë një qendërmbrojtës pas shitjes së Alessandro Buongiornos te Napoli. Një ndër emrat që pëlqehet shumë nga klubi i Serie...

Merkato

Bologna nuk heq dorë nga Mats Hummels, por në fillim duhet mbyllur operacioni i shitjes së Ricardo Calafiorit tek Arsenali në Premier League. Dhe...

Merkato

Lazio nuk po arrin dot te Mason Greenwood, për shërbimet e të cilit ofron 25 mln euro dhe një përqindje në rast shitjeje në...

La Liga

Euro 2024 mbaroi dhe te Milani janë gati të zyrtarizojnë afrimet e para të merkatos. Duke ia nisur nga Alvaro Morata, i cili do...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?