Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga 2

Gola identikë për Florent Muslijën dhe Valon Berishën. Dy lojtarët e përfaqësueses së Kosovës, u treguan të saktë nga pika e penalltisë. Muslija realizoi...

Bundesliga 2

Leart Paqarada po luan sezonin e fundit në Bundesliga 2. Mbrojtësi i majtë ndodhet në vitin e fundit të kontratës me St Pauli, ndërkohë...

Bundesliga

Leart Paqarada do të jetë pjesë e Koln në Bundesligë nga sezoni i ardhshëm. Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës që aktualisht është pjesë e...

Bundesliga 2

St Pauli garon në Bundesliga 2 dhe këtë sezon nuk po bën mirë në kampionat. Skuadra gjermane, pjesë e së cilës janë edhe dy...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts