Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga 2

Tension dhe sherr i madh përpara nisjes së derbit gjerman mes Hamburgut dhe St. Paulit. Dy skuadra që po garojnë për ngjitjen në Bundesliga....

Bundesliga 2

Nëse do të ekzistonte akoma Kupa e Kupave, Kaiserslauterni do ta kishte tashmë të garantuar vendin në këtë kompeticion për vitin e ardhshëm. Edhe...

Bundesliga 2

Borussia Dortmund merr tri pikët në transfertën e Werder Bremen që u mbyll me rezultatin 1-2. Ndeshja e vlefshme për javën e 25-të të...

Bundesliga 2

Një episod i papranueshëm është regjistruar në Bundesliga 2. Dueli i mbijetesës, Hansa Rostock-Kaiserslautern u mbyll 0-3 për skuadrën udhëtuese. Ragnar Ache ishte heroi...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?
More Posts