Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga 2

Ish-sulmuesi i famshëm gjerman, Miroslav Klose është emëruar në krye të Nuremberg për sezonin e ardhshëm duke firmosur një kontratë dyvjeçare. 46-vjeçari do të...

Bundesliga 2

Tension dhe sherr i madh përpara nisjes së derbit gjerman mes Hamburgut dhe St. Paulit. Dy skuadra që po garojnë për ngjitjen në Bundesliga....

Bundesliga 2

Nëse do të ekzistonte akoma Kupa e Kupave, Kaiserslauterni do ta kishte tashmë të garantuar vendin në këtë kompeticion për vitin e ardhshëm. Edhe...

Bundesliga 2

Borussia Dortmund merr tri pikët në transfertën e Werder Bremen që u mbyll me rezultatin 1-2. Ndeshja e vlefshme për javën e 25-të të...

SONDAZH

A jeni dakord me zgjedhjet e Sylvinhos në listën paraprake të Europianit 2024?
More Posts