Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...

Bundesliga

Për veteranin e Bayernit të Mynihut, Thomas Muller, lajmi i shkarkimit nga detyra të dy drejtuesve të lartë, Oliver Kahn dhe Hasan Salihamidzic ishte...

Bundesliga

Borussia Dortmund humbi titullin kampion në javën e fundit. Skuadra e Edin Terzic nuk fitoi dot ndaj Mainzit (2-2), duke u dhuruar tifozëve një...

Bundesliga

Bayerni i Mynihut u shpall me fotofinish kampion i Bundesligës për herë të 11-të radhazi, megjithatë, ky sukses i papritur në javën e fundit...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?