Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Borussia Dortmund ka bërë përforcimin e parë në lidhje me sezonin e ardhshëm. Nënkampionët e Gjermanisë kanë gjetur zëvendësuesin e Guerreiros në krahun e...

Bundesliga

Lois Openda u transferua verën e kaluar nga Club Brugge te Lens në Ligue 1. Sulmuesi belg shkëlqeu në sezonin e parë në kampionatin...

Bundesliga

Ish-kapiteni i Bayern Munchen dhe kombëtares gjermane, Lothar Matthaus ka një këshillë për klubin bavarez në lidhje me goditjen e madhe në sulm. Shumë...

Bundesliga

Rinovim i rëndësishëm tek Eintracht Frankfurt. Skuadra gjermane, që sezonin e kaluar fitoi Europa League, u përball me vështirësi gjatë këtij edicioni në Bundesliga....

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?