Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Borussia Dortmund nuk ka humbur kohë për të gjetur zëvendësuesin e Mats Hummels, për të cilin nuk pati rinovim. Edhe pse zhvilloi një sezon...

Bundesliga

Nico Williams mbylli një sezon fantastik me Athletic Bilbaon, ndërkohë që po performon shumë mirë edhe me kombëtaren e Spanjës në Euro 2024. Sidomos...

Bundesliga

Leipzigu dhe trajneri Marco Rose kanë vendosur ta zgjatin bashkëpunimin deri në vitin 2026. 47-vjeçari ka qenë trajner i “Demave të Kuq” që nga...

Bundesliga

Alphonso Davies vijon të jetë një “telenovelë” në kampin e Bayern Munich. Një nga anësorët e majtë më të mirë në qarkullim, ka edhe...

SONDAZH

A do t'ia dalë Shqipëria të vazhdojë aventurën në Euro 2024 përtej fazës së grupeve?