Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Bayer Leverkusen nuk gabon në shtëpi dhe mposht Mainz 05 me rezultatin 2-1. “Aspirinat” e nisën ndeshjen në mënyrë të përkryer teksa ishte Granit...

Bundesliga

Granit Xhaka gjen golin me fanellën e Bayer Leverkusen. Në ndeshjen e kampionatit gjerman, mesfushori me origjinë shqiptare realizoi një gol maft të bukur...

Bundesliga

Zinedine Zidane është një nga emrat që qarkullon për stolin e Bayern Munich. Bavarezët do të ndahen në fundin e sezonit me Thomas Tuchel....

Bundesliga

Thomas Tuchel ka folur pas zyrtarizimit të ndarjes së tij me Bayern Munich në fundin e sezonit. Drejtuesit e klubit bavarez njoftuan tifozët se...

SONDAZH

A mendoni se Franco Foda është zgjedhja e duhur për pankinën e Kosovës?
VoteResults