Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Bayern Munchen do të drejtohet nga Thomas Tuchel në vazhdim. Drejtuesit e klubit gjerman shkarkuan Julian Nagelsmann dhe kanë zgjedhur ta zëvendësojnë me ish-trajnerin...

Bundesliga

Drejtuesit e Bayern Munchen i kanë befasuar të gjithë me vendimin për t’u ndarë me Julian Nagelsmann. Edhe pse bavarezët ndodhën në garë për...

Bundesliga

Zhvillim i papritur te Bayerni i Mynihut, Sipas “Bild”, klubi bavarez ka shkarkuar trajnerin Julian Nagelsmann me efekt të menjëhershëm. Ai nuk do të...

Bundesliga

Joao Cancelo e ka humbur statusin e titullarit te Bayerni (pikërisht për këtë arsye u largua nga Manchestet City), për shkak të zgjedhjes së...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?