Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Leipzigu dhe trajneri Marco Rose kanë vendosur ta zgjatin bashkëpunimin deri në vitin 2026. 47-vjeçari ka qenë trajner i “Demave të Kuq” që nga...

Bundesliga

Alphonso Davies vijon të jetë një “telenovelë” në kampin e Bayern Munich. Një nga anësorët e majtë më të mirë në qarkullim, ka edhe...

Bundesliga

Rinovim te Bayern Munich. Rekordmenët e futbollit gjerman kanë zgjatur bashkëpunimin me Aleksandar Pavlovic deri në 2029. 20-vjeçari është një prodhim i akademisë së...

Borussia Dortmund emëron trajnerin e ri, i beson 35-vjeçarit turk

Bundesliga

Borussia Dortmund nuk humb kohë, teksa vetëm pak orë pas largimit të trajnerit Edin Terziç, emëron edhe pasuesin e tij. Turku Nuri Sahin do...

SONDAZH

A jeni dakord me zgjedhjet e Sylvinhos në listën paraprake të Europianit 2024?