Connect with us

Hi, what are you looking for?

VIDEO/ Vendos supergoli i Granit Xhakës, Leverkusen fiton edhe Kupën e Gjermanisë VIDEO/ Vendos supergoli i Granit Xhakës, Leverkusen fiton edhe Kupën e Gjermanisë

Kupa e Gjermanisë

Bayer Leverkusen hedh pas krahëve dështimin në Europa League dhe fiton një tjetër trofe, Kupën e Gjermanisë. Pas titullit kampion të parë në histori,...

Bundesliga

Amine Adli po shijon një sezon magjik bashkë me shokët e skuadrës, të cilët e kanë harruar ndjesinë e një disfate. Bayer Leverkusen fitoi...

Bundesliga 2

Nëse do të ekzistonte akoma Kupa e Kupave, Kaiserslauterni do ta kishte tashmë të garantuar vendin në këtë kompeticion për vitin e ardhshëm. Edhe...

Kupa e Gjermanisë

Bayer Leverkusen-Kaiserslautern do të jetë finalja e Kupës së Gjermanisë. “Aspirinat” nuk hasën probleme përballë Fortuna Dusseldorfit që garon në Bundesliga 2. Kundërshtar të...

SONDAZH

A do t'ia dalë Shqipëria të vazhdojë aventurën në Euro 2024 përtej fazës së grupeve?
More Posts