Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Gjermanisë

Borussia e Dortmund kalon pa më të voglin problem në raundin e 1/16-ave të Kupës së Gjermanisë. Skuadra verdhezi luajti “tenis” përballë skuadrës modeste...

Bundesliga

Rinovim i rëndësishëm tek Eintracht Frankfurt. Skuadra gjermane, që sezonin e kaluar fitoi Europa League, u përball me vështirësi gjatë këtij edicioni në Bundesliga....

Leipzig humb sulmuesin titullar

Kupa e Gjermanisë

Leipzigu dhe Eintrachti i Frankfurtit do të përballen mbrëmjen e të shtunës në finalen e Kupës së Gjermanisë, një ndeshje që do të transmetohet...

Kupa e Gjermanisë

Eintracht Frankfurt arrit të kualifikohet në finalen e Kupës së Gjermanisë pas triumfit fantastik përballë Stuttgart me rezultatin 2-3. Skuadra e Glasner zhvilloi një...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?
More Posts