Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Rinovim i rëndësishëm tek Eintracht Frankfurt. Skuadra gjermane, që sezonin e kaluar fitoi Europa League, u përball me vështirësi gjatë këtij edicioni në Bundesliga....

Leipzig humb sulmuesin titullar

Kupa e Gjermanisë

Leipzigu dhe Eintrachti i Frankfurtit do të përballen mbrëmjen e të shtunës në finalen e Kupës së Gjermanisë, një ndeshje që do të transmetohet...

Kupa e Gjermanisë

Eintracht Frankfurt arrit të kualifikohet në finalen e Kupës së Gjermanisë pas triumfit fantastik përballë Stuttgart me rezultatin 2-3. Skuadra e Glasner zhvilloi një...

Kupa e Gjermanisë

Leipzigu është finalisti i parë i Kupës së Gjermanisë. “Demat” e patën formalitet gjysmëfinalen ndaj Frieburgut, të cilin e mposhtën thellë 5-1. Një sfidë...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts