Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

tStuttgarti vetëm një hap larg qëndrimit në Bundesligë. E renditur në vendin e 16-të në përfundim të sezonit të rregullt, skuadra e drejtuar nga...

Bundesliga

Dani Olmo do të vijojë karrierën në futbollin gjerman. Siç ka komunikuar klubi i Leipzigut, spanjoll ka zgjatur kontratën deri në vitin 2027. Ish-lojtari...

Gjermani

Eintracht Frankfurt ka gjetur pasuesin e Oliver Glasner në krye të stolit të skuadrës. Sipas raportimeve të medieve gjermane, Dino Toppmoller do të jetë...

Leipzig humb sulmuesin titullar

Kupa e Gjermanisë

Leipzigu dhe Eintrachti i Frankfurtit do të përballen mbrëmjen e të shtunës në finalen e Kupës së Gjermanisë, një ndeshje që do të transmetohet...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?