Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Stuttgart-Bayer Leverkusen ndajnë pikët në javën e 14-të të Bundesliga, në një sfidë që ishte shumë e luftuar. Takimi u zhbllokua në minutën e...

Bundesliga

Ronald Araujo ka përfunduar në listën e dëshirave të Bayern Munich dhe trajnerit Thomas Tuchel. Bavarezët do të tentojnë që në merkaton e janarit...

Bundesliga

Bayern Munich u turpërua sot në Frankfurt. Eintrachti zhvilloi një ndeshje perfekte, duke thyer 5-1 kampionët në fuqi të Gjermanisë. Kjo ishte humbja e...

Bundesliga

Borussia Dortmund bie në “Signal Iduna Park” përballë Leipzigut. Skuadra e Marco Rose siguroi tri pikë tepër të rëndësishme falë suksesit 2-3. Që u...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?