Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Xabi Alonso përflitet si pasardhësi i Carlo Ancelottit në stolin e Realit të Madridit në fundin e këtij sezoni. Italiani do të marrë drejtimin...

Bundesliga

Krunic si monedhë shkëmbimi për Milanin. Verën e kaluar Pioli vendosi që Rade të qëndronte pavarësisht ofertave nga Fenerbahce, por tani situata ka ndryshuar...

Bundesliga

Borussia Dortmund i është bashkuar garës për Ferdi Kadioglu. Anësori i majtë po paraqitet shumë mirë me Fenerbahcen. 24-vjeçari ka lindur në Vitesse. Pasi...

Bundesliga

Xabi Alonso dhe Bayer Leverkusen padyshim që mund të konsiderohen si surpriza më e këndshme e këtij sezoni. “Apirinat” të udhëhequr nga spanjolli i...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?