Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Në një intervistë të dhënë së fundmi për kanalet zyrtare të klubit të Borussia Dortmund, sulmuesi “veteran” i “verdhezinjve”, Marco Reus komentoi largimin e...

Bundesliga

Trajneri i Bayern Munich, Thomas Tuchel, foli për mediet në prag të ndeshjes së fundit në krye të bavarezëve. Tekniku gjerman theksoi se nëse...

Bundesliga

Roberto De Zerbi nuk do të largohet nga drejtimi i Brightonit. Pavarësisht se emri i tij lidhet prej kohësh me klube si Bayern Munich...

Bundesliga

Robin Gosens do të rikthehet në Serie A. Anësori i majtë gjerman ka luajtur më parë me Atalantën dhe Interin në kampionatin italian. 29-vjeçari...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?