Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Sassuolo triumfon në transfertën ndaj Cosenza-s dhe siguron kalimin në raundin e 1/16-ave të Kupës së Italisë. Vendasit ishin ata që gjetën rrugën drejt...

Kupa e Italisë

Empoli eliminohet nga Kupa e Italisë, ndërsa u mund në takimin e raundit të 1/32-ave nga Cittadella në stadiumin “Carlo Castellani”. Ndeshja ishte shumë...

Kupa e Italisë

Bologna arriti që të siguronte kalimin për në raundin tjetër të Kupës së Italisë, pasi mundi në raundin e 1/32 skuadrën e Cesenas. Ekipi...

Featured

Pas fitores së Kupës së Italisë në finalen ndaj Fiorentinës, festa e Interit vazhdoi edhe në dhomat e zhveshjes. Një pjesë e lojtarëve “zikaltër”...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?