Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Pas fitores së Kupës së Italisë në finalen ndaj Fiorentinës, festa e Interit vazhdoi edhe në dhomat e zhveshjes. Një pjesë e lojtarëve “zikaltër”...

Kupa e Italisë

Interi fiton Kupën e Italisë për edicionin e dytë radhazi. Dhe për herë të nëntë në histori, duke barazuar Romën. Më mirë në këtë...

Kupa e Italisë

Lautaro Martinez ishte heroi i Interit në finalen e Kupës së Italisë. Kampioni i botës me Argjentinën, shënoi dy golat e fitores 2-1 ndaj...

Inzaghi 'mbreti' i Kupës

Kupa e Italisë

Simone Inzaghi fitoi për herë të tretë në karrierë Kupën e Italisë, teksa pas asaj me Lazion, e ka marrë dy herë radhazi te...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?