Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

E pesta finale radhazi e humbur në Kupën e Italisë. Një sukses në 1963 dhe më pas disfata. E fundit në “Olimpico” përballë Juves...

Itali

Një sezon plot ulje ngritje për Juventusin, por i mbyllur bukur. Me kualifikimin në Champions League, që ishte objektivi kryesor, dhe fitimin e Kupës...

Kupa e Italisë

Berat Gjimshiti, mbrojtës i Atalantës, humbi mundësinë e parë për të fituar trofe në këtë fund sezoni, por paraqitja e tij në finalen e...

Kupa e Italisë

Juventusi fiton për herë të 15-të në histori Kupën e Italisë. “Zonja e Vjetër”, falë përvojës sa saj, mposhti 1-0 Atalantën në finalen e...

SONDAZH

A jeni dakord me zgjedhjet e Sylvinhos në listën paraprake të Europianit 2024?