Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Italisë

Berat Gjimshiti u rikthye të luante titullar pas një kohe të gjatë me Atalantën. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, e nisi nga minuta e parë...

Kupa e Italisë

Kupa e Italisë ka njohur çerekfinalistet e sezonit 2022-2023, teksa surprizë ishin eliminimi i Milanit dhe i Napolit, përkatësisht nga Torino dhe Cremonese. Ndërkohë,...

Kupa e Italisë

  Juventus siguroi biletën për në çerekfinalet e Kupës së Italisë, pasi triumfoi në “Allianz Stadium” përballë Monzës me rezultatin 2-1. Në fazën tjetër...

Kupa e Italisë

Lazio është skuadra e radhës që kualifikohet në çerekfinalet e Kupës së Italisë. Bardhekaltrit mposhtën 1-0 Bolognan në “Olimpico”. Golin e fitores dhe të...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?