Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Bologna mposhti Veronën në “Renato Dall’Ara” me rezultatin 2-0 duke koleksionuar fitoren e pestë radhazi në Serie A. Të besuarit e trajnerit Thiago Motta...

Itali

Inter në vitet e fundit ia ka dalë të bëjë mjaft mirë me zikaltërit që kanë fituar një kampionat, si dhe arritën sezonin e...

Merkato

Një lajm i bujshëm vjen nga Turqia në lidhje me merkaton verore të Arsenalit. Drejtuesit e Gunners kanë piketuar Kenan Yildiz si përforcimin e...

Europa League

Slavia e Pragës është kundërshtari i Milanit në raundin e 1/8-ve në Europa League. Legjenda e kuqezinjve, Franco Baresi komentoi shortin dhe theksoi se...

SONDAZH

A mendoni se Franco Foda është zgjedhja e duhur për pankinën e Kosovës?
VoteResults