Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Pas Lautaros, një tjetër Martinez për Interin. Natyrisht, duhet pritur edhe ca për të parë tymin e bardhë, por klubi zikaltër, pasi ka nisur...

Itali

Kristjan Asllani në një intervistë për “Corriere Della Sera”, përveç pjesëmarrjes në Europian me Shqipërinë, foli ndër të tjera edhe për Interin dhe marrëdhëniet...

Një spanjoll për portën, Interi ka gati zëvendësuesin e Yann Sommer

Merkato

Interi mbetet në kërkim të një tjetër portieri për sezonin e ardhshëm, teksa synohet një emër i ri, i cili do të provojë të...

Serie A

Ish-portieri i Milan-it, Nelson Dida ka dhënë së fundmi një intervistë, ku ka bërë një analizë të situatës te “kuqezinjtë’ e Milanos. Dida deklaron...

SONDAZH

A jeni dakord me zgjedhjet e Sylvinhos në listën paraprake të Europianit 2024?