Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Sfida e Serie A mes Sassuolos dhe Empolit u mbyll me fitoren e miqve me rezultatin 2-3. Miqtë ishin më pranë fitores përgjatë gjithë...

Itali

Një episod qesharak u regjistrua në minutën e 36 të pjesës së parë mes Sassuolos dhe Empolit. Arbitri kryesor, Aureliano pësoi një goditje me...

Serie A

Fabio Capello, ish-trajneri i njohur i Milanit, ka analizuar situatën e kuqezinjve të Stefano Piolit në një prononcim për GDS. Milani siguroi të enjten...

Featured

Milan-Atalanta përballen këtë të djelë duke nisur nga ora 20:45 në kuadër të javës së 26-të të Serie, sfidë që për publikun shqiptar do...

SONDAZH

A mendoni se Franco Foda është zgjedhja e duhur për pankinën e Kosovës?
VoteResults