Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Ultrasit e Napolit i kthejnë Luciano Spallettit timonin dhe CD-të që iu vodhën nga makina e tij gjatë protestave në tetor 2021. Trajneri italian,...

Itali

Sulmuesi i Juventus Kaio Jorge ka rënë pre e një bande hajdutësh, që kanë hyrë në shtëpinë e tij në Torino. Sipas raportimeve të...

Featured

Një tifo-grup i Lazios ka bërë me dije se do ta bëjë arbitrin e finales së Europa League, Anthony Taylor, një anëtar nderi. Ky...

Itali

Gian Piero Gasperini do të vazhdojë të jetë pjesë e Atalantës edhe sezonin e ardhshëm. Klubi italian ka bërë me dije se tekniku do...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?