Connect with us

Hi, what are you looking for?

Skriniar e mbyll me Interin Skriniar e mbyll me Interin

Serie A

Skriniar e mbyll me Interin. Kështu raporton prestigjozja franceze “L’Equipe”, sipas të cilës dëmtimi i mbrojtësit sllovak është më i rëndë nga sa pritej...

Milani në ankth për Kalulu

Serie A

Milani në ankth për Kalulu. Qendërmbrojtësi francez ka lënë grumbullimin me përfaqësuesen e 21-vjeçarëve dhe është rikthyer në Milano, pasi ka pësuar një dëmtim....

Serie A

Mesfushori i Milan, Charles De Ketelaere ka folur së fundmi për sezonin që po kalon me “Djallin”, ndërsa ndodhet në vitin e tij të...

Merkato

Perr Schuurs, qendërmbrojtësi i Torinos, po kërkohet nga klube të rëndësishëm brenda dhe jashtë Italisë. Holandezi po spikat me “Demat” dhe në të shkuarën...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?