Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Juventusi i sezonit të ri po nis të marrë formën e trajnerit Thiago Motta. Trajneri i ri ka bërë të qartë se skuadra e...

Merkato

Juventusi po bën të pamundurën për të rinovuar me Adrien Rabiot, një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës. Mesfushori francez del lojtar i...

Itali

Asnjë ofertë zyrtare, por ndërkohë vazhdojnë të vijnë konfirmime në lidhje me interesimin e Bajernit të Mynihut për Hakan Calhanoglu. Që në maj ka...

Rikonstruksioni i "San Siros", zbulohen detajet e projektit të WeBuild

Serie A

Një “jetë” e re për stadiumin “San Siro”. Impianti mitik italian mund të mos braktiset nga Interi dhe Milani, dy skuadrat kryesore të Milanos...

SONDAZH

A do t'ia dalë Shqipëria të vazhdojë aventurën në Euro 2024 përtej fazës së grupeve?