Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Roberto De Zerbi nuk do të largohet nga drejtimi i Brightonit. Pavarësisht se emri i tij lidhet prej kohësh me klube si Bayern Munich...

Kosovë

Bologna ishte surpriza më e bukur e këtij sezoni në Serie A. Ekipi emilian siguroi me meritë një biletë në grupet e Champions League...

Bundesliga

Robin Gosens do të rikthehet në Serie A. Anësori i majtë gjerman ka luajtur më parë me Atalantën dhe Interin në kampionatin italian. 29-vjeçari...

Serie A

Rrallë ndodh të shkarkohesh nga posti i trajnerit menjëherë sapo ke fituar një trofe me skuadrën që drejton dhe ke realizuar objektivat e sezonit....

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?