Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sarri: Kupa e Italisë nuk mjafton për Juven, Giuntoli e rikthen te titulli Sarri: Kupa e Italisë nuk mjafton për Juven, Giuntoli e rikthen te titulli

Serie A

Maurizio Sarri vijon të shijojë pushimet, por duket se jo edhe për shumë kohë, pasi për trajnerin italian ka pasur oferta të ndryshme. Në...

Serie A

Claudio Ranieri ka vendosur largohet nga Cagliari dhe futbolli. Në moshën pothuajse 73-vjeçare, trajneri veteran italian mendon se ka ardhur koha për të thënë...

Itali

Pas shtatë muajsh jashtë fushave për shkak të vendosjes së basteve ilegale, Nicolo Fagioli, mesfushori i Juventus u rikthye të luajë me bardhezinjtë në...

Itali

Kenan Yildiz gjeti golin e dytë në Serie A me Juventusin me sulmuesin turk që realizoi golin e tretë në barazimin 3-3 të Juventus...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?