Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Atalanta siguron matematikisht zonën Champions, ndonëse i kanë mbetur edhe dy takime nga mbyllja e kampionatit. Skuadra e Gian Piero Gasperini-t bindi me rezultatin...

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri, gati zyrtarizimi i portugezit

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Bundesliga

Roberto De Zerbi nuk do të largohet nga drejtimi i Brightonit. Pavarësisht se emri i tij lidhet prej kohësh me klube si Bayern Munich...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?