Connect with us

Hi, what are you looking for?

Merkato

Një tjetër Thuram mund të zbarkojë në Serie A. Khephren është 22 vjeç, luan si mesfushor dhe është vëllai i Marcus Thuram, i cili...

Serie A

Romelo Lukaku ka folur së fundmi për kalimin e tij nga Chelsea te Roma. Sulmuesi belg u shpreh për mediet italiane se beson te...

Serie A

Lazio e Sarrit e ka të vështirë të dalë nga kriza e rezultateve të fillimsezonit. Bardhekaltrit u ndalën në një barazim 1-1 në “Olimpico”...

Serie A

Trajneri i Milan, Stefano Pioli analizoi fitoren 1-0 ndaj Veronas në Serie A. Në prononcimin për mediet pas këtij takimi, tekniku italian u shpreh...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?