Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Ultrasit e Napolit i kthejnë Luciano Spallettit timonin dhe CD-të që iu vodhën nga makina e tij gjatë protestave në tetor 2021. Trajneri italian,...

Interi arrin akordin për rinovim me dy futbollistëv

Serie A

Interi arrin akordin për rinovimin e kontratës me dy futbollistë nga organika aktuale. Bëhet fjalë për holandezin Stefan De Vrij, kontrata e të cilit...

Largimi i Maldinit zhgënjen kuqezinjtë

Serie A

Largimi i dyshes Maldini-Massara nga Milani ishte një rrufe në qiell të hapur për të gjithë, qofshin tifozët, por edhe futbollistët, që kanë mbetur...

Merkato

Roma sapo e ka arkivuar sezonin 2022/2023 dhe në kryeqytetin italian po planifikojnë vitin e ardhshëm. Në fakt, nuk ka kohë për pushime, drejtuesit...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?