Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Atëherë kur besohej se saga Didier Deschamps–Karim Benzema ishte arkivuar, shfaqet seria e re përplasjes mes trajnerit të Francës dhe sulmuesit të Realit të...

Katar 2022

Argjentinë-Francë ishte një nga finalet më të bukura në historinë e Botërorëve teksa në Katar ata që triumfuan pas goditjes së penalltive ishin amerikano-latinët....

Katar 2022

Emiliano Martinez i është rikthyer sërish gjestit të tij në finalen e Kupës së Botës. Portieri dha një kontribut të madh në shpalljen e...

Angli

Para Kupës së Botës në Katar, të paktë ishin ata që e mendonin Alexis Mac Allister si një protagonist tek kombëtarja Albiceleste. Megjithatë, ndeshje...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?