Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kampionati U21

Shqipëria U-21 hodhi pas krahëve disfatën ndaj Finlandës dhe arriti një triumf mjaft të rëndësishëm 2-0  kundër Malit të Zi, për të rimarë vendin...

Kampionati U21

Shqipëria U21 realizoi një përmbysje emocionuese përballë bashkëmoshatarëve nga Rumania, duke fituar 3-2. Ky ishte suksesi i dytë në po kaq ndeshje për kuqezinjtë...

Kampionati U21

Shqipëria U-21 luajti pasditen e kësaj të marte miqësoren e programuar ndaj Bullgarisë, me skuadrën e drejtuar nga trajneri Alban Bushi që bëri një...

Kampionati U21

Kombëtarja shqiptare U-21 luajti dy miqësore në transfertë javën e kaluar, teksa fillimisht u përball me San Marinon e më pas me Malin e...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?