Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Bashkimi i Arbitrave Shqiptarë të Futbollit (BASHF) në bashkëpunim me FSHF-në, organizuan sot në ambientet e “Shtëpisë së Futbollit” një kampionat mes kolegjiumeve. Ku...

Kategoria e Dytë

Lajmi i së enjtes mbi ndarjen e parakohshme nga jeta të futbollistit të Shënkollit, Klajvert Çuni, në moshën 21-vjeçare, tronditi komunitetin e futbollit dhe...

Kategoria e Dytë

Komisioni i Disiplinës ka vendosur t’u ndalojë hyrjen në stadium për një periudhë të pacaktuar 8 tifozëve. Ndërkohë, Alban Hoxha, është pezulluar me 5...

Futboll

Klubi i Kategorisë së Dytë, Shkumbi, bëhet i pari që i beson drejtimin e skuadrës së meshkujve një trajnereje femër. Në një njoftim në...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?
More Posts