Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria e Dytë

Vora shpallet fituese e Kategorisë së Dytë. Në finalen e zhvilluar mes kampionëve të dy grupeve, A dhe B, Vora mundi me përmbysje Elbasanin...

Kategoria e Dytë

Ekipi i AF Elbasanit është kurorëzuar ditën e sotme si skuadra kampione e Kategorisë së Dytë për Grupin B. Verdheblutë do të luajnë në...

Kategoria e Dytë

Vora fitoi në shtëpi ndaj Murlanit me shifrat 2-0 teksa vendasit realizuan nga një gol për pjesë. Ai që zhbllokoi shifrat ishte Prengaj në...

Kategoria e Dytë

Dinamo nuk ka humbur kohë, por e ka emëruar që këtë të hënë trajnerin e ri pas largimit të Nevid Dedes. Drejtimin e bluve...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts